Nahořanský pohár v závodu požárnické všestrannosti

Pořadatel: SDH Nahořany ve spolupráci s OORM Náchod
Místo konání: Nahořany - hasičská zbrojnice a okolí
Soutěžní kategorie: přípravka, mladší a starší hlídky mladých hasičů (dle směrnic hry Plamen) dorost hlídky (1 společná kategorie), dorostenci a dorostenky jednotlivci
PROPOZICE SOUTĚŽE - DISCIPLINY: ZÁVOD POŽÁRNICKÉ VŠESTRANNOSTI dle směrnice hry Plamen a platných dodatků směrnic pro okres Náchod
Ve všech kategoriích startují 5-ti členné hlídky.
Dorostenci: Všechny dorostenecké kategorie budou navíc v rámci soutěže ZPV plnit test z oblasti PO (mimo běžecký čas ZPV), který bude započítáván do celkového pořadí ZPV jako kontrolní stanoviště K8.
Způsob zápočtu testu z oblasti PO do celkového pořadí ZPV: 1 chyba v testu = 1 trestná minuta.
Stanoviště zdravověda pro dorostenecké kategorie se bude řídit platným metodickým pokynem ke zdravovědě pro ZPV vydaným Ústředím SH ČMS (www.dh.cz).