O pohár starosty obce Zábrodí

Dne 10.5.2014 po dopolední údržbě požární nádrže jsem se jeli zúčastnit soutěže O pohár starosty obce Zábrodí který byl zároveň i soutěží okrsku Červený Kostelec. Na start nastoupilo 6 družstev mužů a 3 družstva žen. Startovalo se podle lehce upravených pravidel a to že se první hadice "B" musela rozkulovat tak jako se to dělávalo na soutěžích dříve než začali soutěže ligového tipu dále se startovalo v pracovním oděvu tj. zásahová přilba, montérky a pracovní boty. Náš první pokus byl trošku zmatený protože jsme si "B"čkar nerozuměl ve věci rozkulování ale i tak výsledný čas byl 39,97 následovalo malé občerstvení a druhý pokus který po drobném zaváhání na levém proudu skončil časem 39,63 vzhledem k tomu že se horší čas škrtal tak že to byl i náš výsledný čas který nás dostal na třetí místo zde musím podotknout že jako jediní jsme startovali se strojem PS 8. Po slavnostním vyhlášení a předání diplomu a poháru započala oslava úspěchu a družba s bratry hasiči ze Zábrodí na kterou někteří členové našeho družstva budou dloooouho vzpomínat :-) ale jako tým jsme si sobotu užili. Fotky naleznete zde.