Oprava střechy prádelny

Na Výroční valné hromadě jsme si dali za cíl opravu střechy na naší klubovně v bývalé prádelně, do které začalo zatékat. Rozsah nutné opravy nebyl předem jasný, proto jsme s povděkem uvítali, když po sundání léty navršených lepenek všech předchozích oprav, byla dřevěná konstrukce střechy v celkem dobrém stavu a nebylo nutné do ní více zasahovat. Protože původní prkna pod lepenkou byla slabá a některá při provádění prací praskla, byla přidána jedna vrstva OSB desek, aby byla střecha plně pochůzná a nová lepenka tak vydržela co nejdéle. Současně bylo provedeno nové napojení střechy na stodolu Sitných a nezbytná oplechování. Dobrou práci odvedli řemeslníci Marek Jiroušek a Jarda Rosa, děkujeme. Foto z prováděné opravy zde.