Výroční valná hromada 16.1.2015

Dne 16. 1. 2015 se uskutečnila Výroční valná hromada SDH Žernov, která proběhla podle připraveného a schváleného programu. Své zprávy postupně přednesli starosta sboru, velitel jednotky, vedoucí mládeže, hospodář sboru a předseda kontrolní a revizní rady. Byl představen plán práce, plánovaný rozpočet sboru, jednotky a mladých hasičů na rok 2016. Slavnostním okamžikem bylo udělení čestného uznání a stužky za věrnost našim aktivním a zasloužilým členům. V diskuzi přednesli své zdravice starosta obce, zástupce VV OSH Náchod a zástupce sousedního sboru z Červené Hory. Všichni účastnici obdrželi u prezence malý dárek, jako poděkování za podporu sboru. Nadpoloviční účast členů učinila výroční valnou hromadu usnášení schopnou a přijala usnesení z VVH. Fotky naleznete po kliknutí zde.

Výbor SDH Žernov děkuje všem, kteří se VVH zúčastnili.