Zásah na zneškodnění obtížného hmyzu

Dne 3.8 při pravidelném pondělním scházení v hasičské zbrojnici a plánování činnosti nám by v 17:39 vyhlášen poplach na likvidaci obtížného hmyzu. Po příjezdu na místo se do speciálních obleku pro zásah proti hmyzu oblékl Pavel Macháně a Jakub Kosinka báň lokalizovali a odřízli do připraveného pytle. Po ukončení zásahu a návratu na základnu padl návrh jít si zkusit vyběhnout a seběhnout rozhlednu v dýchací technice na čas. Nápad to byl dobry a tom teple si každý zkusil co vydrží.  Bez sundáni masky nedoběhl akorát Pavel Macháně jinak všichni doběhli v tak jak měli. Časy : Habr Martin 1:05 , Kosinka Jakub 1:09, Kočí Marcel 1:26, Macháně Pavel 1:22 D fotky z likvidace naleznete zde, fotky z rozhledny zde.