Výroční valná hromada SDH Žernov 17.1.2015

Dne 17. 1. 2015 proběhla v hostinci "U Čapků" výroční valná hromada SDH Žernov za rok 2014. Té se zúčastnilo 42 členů a 12 hostů z řad rodičů a okolních sborů. Valná hromada probíhala dle předneseného programu. Začala přivítáním členů a hostů. Následovalo přečtení zprávy o činnosti sboru v loňském roce, na kterou navazovala rozsáhlá zpráva o prací s mládeží, kde byla zmíněna úspěšnost  dětí na soutěžích a v rámci Okresu. Zprávu vypracoval a přečetl bratr Seibrt. Zároveň nás informoval i složení odbornosti „preventiva“ Jakuba Záliše Následovalo složení slibu 2 nových členu družstva mládeže a také předání ocenění za umístění  v okresní soutěži. Cenou byl pohár a dvě hadice. Další zprávy následovali pokladní a inventarizace majetku, kde revizní komise neshledala žádné nedostatky. Letošní rok je volební a tak proběhla i volba nového výboru, který byl omlazen o nové tváře. Posledními body před diskuzí byl plán práce a návrh rozpočtu na rok 2015. V Diskuzi vystoupili Lukáš Kosinka ze sousedního sboru Červená Hora, zástupce Okrsku Jakub Středa a jednatel Okresního výboru bratr Pich. Závěrem bychom chtěli poděkovat za příjemnou obsluhu a dobrou večeři, kterou nám U Čapků připravily a všem, kteří nás přišli podpořit svojí účastí. Fotky naleznete zde.